DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Dnia 16 marca 2005r. o godz. 13.00 Szkoła Podstawowa nr 8 otworzyła swoje drzwi przed przyszłymi pierwszakami.
      Do szkoły zawitało kilka grup przedszkolaków z opiekunami oraz wielu rodziców ze swoimi pociechami. Mogli obejrzeć między innymi występ taneczny zespołu "Promyki", przedstawienie teatralne "Calineczka" oraz fragment przedstawienia w języku francuskim "Kopciuszek" w wykonaniu kół teatralnych. Były też pokazy sekcji zapaśniczej. Rodzice i przyszli uczniowie mogli zwiedzać wszystkie zakątki i co najważniejsze - zapoznać się z ofertą szkoły poprzez uczestnictwo w zajęciach muzycznych, polonistycznych, plastycznych, matematycznych i komputerowych. Wszyscy goście otrzymali foldery szkoły, a przyszli uczniowie zakładki do książek.

Półkolonia zakończyła się uzyskaniem przez dzieci certyfikatów nadających tytuł Młodego Detektywa, a przede wszystkim rozdaniem dla każdego dziecka licznych nagród. Uczniowie klasy IIId będą dbali w Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach o ład i porządek.