MIĘDZYSZKOLNY DZIEŃ BEZ PRZEMOCY - sprawozdanie z udziału w turnieju
      Dnia 23 marca 2005 reprezentacja klas czwartych naszej szkoły brała udział w turnieju pod nazwą Międzyszkolny Dzień Bez Przemocy zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Żarach.
      Trzon reprezentacji naszej szkoły stanowili uczniowie klas IV: Paulina Zielińska, Paulina Karcz, Ilona Nowak, Karolina Kulon, Jacek Koszałka, Daniel Wilczyński, Marcin Mistoń i Krystian Dziędzioła (konkurencje sportowe), Przemek Frontczak (prezentacja mundurka szkolnego) oraz Paulina Szytko, Paula Rewaj, Ola Abramowicz i Damian Szczepaniak (prezentacja ćwiczeń śródlekcyjnych).
      Zmagania były bardzo emocjonujące i pełne dobrej zabawy w duchu zasady fair play. Ostatecznie drużyna naszej szkoły okazała się najlepsza i zajęła I miejsce, wyprzedzając SP 1, SP Małomice i SP Długie. Gratulujemy!