PRACE GRAFICZNE

KONKURSY 2018

27 kwietnia 2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie IX edycji Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Bezpieczny motorowerzysta nigdy nie jeździ bez uprawnień”. Miło jest nam poinformować, że aż 3 uczennice z naszej szkoły zostały laureatkami tego konkursu: Jula Pawłowska z kl. 5c, Aleksandra Czajkowska i Martyna Koman z kl. 7b. Laureatki otrzymały pamiątkowe dyplomy, słuchawki bezprzewodowe JBL oraz kalendarze i zawieszki. Gratulacje!!!

LOGO ŻARSKIEGO WOLONTARIATU
    W czwartek 1 marca br. w żarskim ratuszu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na Logo Żarskiego Wolontariatu. Autorką projektu wybranego do realizacji jest ucz. kl. 7c Aleksandra Suchecka. Ola wykonała projekt graficzny za pomocą komputera i zdobyła I nagrodę. Z naszej szkoły do konkursu zakwalifikowało się osiem prac. Wszystkim uczestnikom, wyróżnionym i zwycięzcom gratulujemy!!!

KONKURSY 2017

27 kwietnia 2017 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie VIII edycji Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Plakat - bezpieczne zachowanie rowerzysty na ścieżce rowerowej” Laureatka konkursu Aleksandra Czajkowska ucz. kl. 6b otrzymała pamiątkowy dyplom, Smartwatche i zawieszki. Gratulacje!

KONKURSY 2015

W dniu 27 marca 2015 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie VI edycji Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Logo Konkursu BRD – W Europie jeździmy bezpiecznie”. Tytuł Laureata konkursu zdobyła ucz. kl. 6a Kornela Murawska. W nagrodę otrzymała pamiątkowy dyplom, tablet i kamizelkę odblaskową. Zwycięzcy mieli również okazję zwiedzić ośrodek egzaminacyjny WORDu.

KONKURSY 2014

Uczennica klasy 6b Agata Rogala została LAUREATKĄ Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej dla szkół podstawowych na rok 2014. Agata wykonała pracę w programie graficznym na temat "Mój znak bezpieczeństwa".Gratulujemy!!!

KONKURSY 2013

Uczennica klasy 6b Karina Krawczyk została LAUREATKĄ Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych na rok 2013<. Karina wykonała pracę w programie graficznym na temat "Moje marzenie".Gratulujemy!!!

PRACE UCZNIÓW W KONKURSIE DBI 2013

KONKURSY 2012

Uczennica klasy 6c Julita Wer została LAUREATKĄ Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej dla szkół podstawowych Cztery pory roku. Gratulujemy!!!

Szkolny etap Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej Cztery pory roku

Sobczak Agata z kl. 4c, Eliza Słobodzian z kl. 4c, Julita Wer z kl. 6c

DBI 2012

Wykaz uczniów nagrodzonych w konkursach.
Kategoria - rymowanki: Dawid Wardega 5b, Aleksander Jelski 6a, Pamela Szrek 3a, Karina Krawczyk 5b, Weronika Wroczyńska 5b, Mateusz Chudzik 3b, Nadia Romaniuk 3b.
Kategoria - komiks: Nikolas Wołek 6d, Szymon Abramowicz 6d, Patrycja Bienias 6b, ,Julia Zabilska 6c, Sandra Płachta 6c.
Kategoria - plakat wykonany przez klasę: klasa 1c i klasa 5b.
Prace indywidualne: Oliwia Nikiforuk 3a, Wojtek Terebiński 4a, Piotr Grządka 4a,Gracjan Kolasa 4a, Marcin Stebner 2b, Renata Pietruszka 6c, Miranda Pfeifer 6c, Katarzyna Kukla 6c, Kacper Maludy 4a, Filip Kowalski 4a, Hubert Liczner 4a i Karolina Szakoła 3a.

Klasa ze snów Wyprawa na Marsa

1. Alina Markulak kl. 5b