KOMUNIKAT URZĘDU MIEJSKIEGO W ŻARACH

W związku z zamknięciem szkół od 16 marca br. w celu zatrzymania szerzenia się koronawirusa, informujemy:

• Nadpłaty z tytułu wyżywienia dziecka w szkole będą pobierane na poczet kolejnego miesiąca.
  • 12 marca br. upłynął termin składania wniosków o przyjęcie dziecka do szkoły. Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będą zamieszczone na stronie internetowej szkoły i na Facebooku. O terminie potwierdzenia przez rodziców woli przyjęcia do szkoły powiadomimy Państwa w późniejszym czasie na stronie internetowej szkoły.

Po raz kolejny apelujemy, by dzieci pozostawały w domach. Jednocześnie informujemy, że służby porządkowe będą spisywały dzieci gromadzące się w miejscach publicznych.