NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY NA SZCZEBLU MIĘDZYSZKOLNYM
ROK SZKOLNY 2014/15
NASZE OSIĄGNIĘCIA

ROK SZKOLNY 2014/2015
  • XVI Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne wakacje z Lupo"-wyróżnienie Marcin Tyszer z kl. 5a
  • Konkurs „Kangur Matematyczny 2015 - bardzo dobry wynik: Olczyk Natalia 5c; - wyróżnienia: Abramczuk Maciej 3a, Nawrot Hanna i Maciuba Natalia 3b, Adamczewski Maciej 3c, Jarczewska Nicole 4a, Walczak Katarzyna 5a, Jeziorny Mateusz 5a, Porębska Paulina 5c.
  • Miejski konkurs plastyczny "Portret Żarskiego Bazyliszka" - wyróżnienie Martyna Piecuła 4a.
  • Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny pt. „W krainie ukrytych znaczeń - 3 m Laura Kuriata i Wiktoria Pietrzak z 6a
  • Międzyszkolny turniej „Złota Nutka - 1 m klasa 3a
  • 41 Cross o Puchar Wielkiej Ucieczki - 1 m Laura Nowacka z kl. 1b
  • Turnieje karate - 1 m Nikola Seremak z kl. 1b
  • III Międzynarodowy Konkursie Plastycznym "Ptaki cudaki" - laureatka Anastazja Kowalczewska z 1a.
  • Stypendiada Wczesnoszkolna - laureatka Weronika Zgolak 3c, 3 m Kacper Ziółkowski z 3a, wyróżnienia: Krystian Krężel z 3c, Martyna Bednarz 2a,Izabela Hołodiuk z 3a, Agnieszka Gierat z 2a i Dominika Ogaza z 3c.
  • VI edycja Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Logo Konkursu BRD – W Europie jeździmy bezpiecznie” - laureatka Kornela Murawska z 6a.
  • Międzywojewódzkie Zawody w Akrobatyce - 1 m. i 3 m. Natalia Morawska z 2c
  • Eliminacje Miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego - laureat Łukasz Karolak z 4a, Jakub Mysiorek z 3b; wyróżnienia:
  • Konkurs matematyczny MAT - 1 m. w woj. Mateusz Reszel z kl. 3a.
  • Miejski konkurs plastyczny "Stop przemocy" - 3 m. Staszek Smyczyński 3a
  • Międzyszkolny Konkurs Poetycki - II m. zajęła Laura Adamczyk, a wyróżnienie Iga Krystkowska z 2c.
  • IX Przegląd Teatrów Profilaktycznych "O szkodliwości palenia" - 3 m. klasa 3b.
  • Ogólnopolskie zawody Pierwszy Krok Sportowy w akrobatyce sportowej - 3 m. Stasiu Pająk z 1b
  • Miejski konkurs plastyczny na logo i nazwę świetlicy środowiskowej - laureat Miłosz Stężycki z 2b.
  • Konkurs literacko plastycznym "Wypisz, wymaluj super kota" - laureatka Weronika Adamczyk z 4b.