NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY NA SZCZEBLU MIĘDZYSZKOLNYM
ROK SZKOLNY 2005/06
NASZE OSIĄGNIĘCIA

ROK SZKOLNY 2005/2006
  • IX Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej- I miejsce ucz. kl. II Adriana Leszka.
  • Międyszkolny Konkurs Pięknego Czytania - I miejsce ucz. kl. IV Maks Staniszewski.
  • XVII Przegląd Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieźy - I miejsce ucz. kl. IV Paula Machynia.
  • IV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny O Złote Pióro Dyrektora Szkoły - I miejsce zajęli ucz. klasy III: M. Pająk, K. Bronowicka i K. Posche.
  • I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Mały Pitagoras
    - III miejsce zajęli ucz. klasy II: A. Gottfrid. I. Szczerba, D. Śliwiński.
  • Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych "BALLADYNA 2006" - Srebrną Balladynę za spektakl "Prawo jazdy" oraz Brązową Balladynę za przedstawienie "Kłamczuchy i inne" otrzymał zespół teatralny "Ósemka".
  • Zespół teatralny "Mała Ósemka"został laureatem wojewódzkiego finału XVI Spotkań Grup Kolędniczych i Jasełkowych w Sulęcinie.
  • Eliminacje Miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego - Laureat - Patryk Polański z kl. IIIb, wyróżnienia: Marta Stepek z kl. IIa, Bartek Kopeć z kl. IIIa.
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny ALFIK w kategorii Szpak - I miejsce w woj. (8 w kraju) Sandra Sobaszek z kl. IV d
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny ALFIK w kategorii Skowronek - II miejsce w woj. (33 w kraju) Marta Pająk z kl. IIIa
  • Wojewódzki konkurs plastyczny "Moi Dziadkowie" - I miejsce Pamela Rodak
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" - I miejsce Bartosz Janicki
  • Konkurs plastyczny zorganizowany przez sieć sklepów "PLUS" - laureaci: Adrianna Przytarska, Marta Stepek, Marek Mokijewski.

Zawody sportowe:
  • Piłka nożna - III miejsce.
  • Piłka siatkowa - IV miejsce.
  • Biegi przełajowe dziewcząt - III miejsce.
  • Biegi przełajowe chłopców. - I miejsce.
  • Piłka koszykowa - I miejsce.
  • Finał powiatowy Lubuskich Igrzysk mlodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców - I miejsce.
  • Finał rejonowy Lubuskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców - I miejsce.
  • Finał powiatowy Lubuskich Igrzysk młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców- I miejsce.
  • Ogólnopolski FESTIWAL Sztafet przełajowych - Warszawa 2005 - IV miejsce.

• WYNIKI ZAPAŚNIKÓW UKS ”BOLKO” W PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2005/2006
  • Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy (rocznik 1993-95) w Cottbus (Niemcy) : II miejsce - Wojciech Mytych, III miejsce - Marcin Napiórkowski, Krystian Dziędzioła, Krzysztof Janczar, Mateusz Lipiński.
  • Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy - Krasna Lipa (Czechy) : I miejsce - Bartłomiej Słomski, II miejsce - Wojciech Mytych, III miejsce - Michał Mokijewski.
  • Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy - Liepaja (Łotwa) : II miejsce - Krzysztof Pużak.
  • EUROLIGA MŁODZIKÓW (1991-1993r) 28.01.2006 - II miejsce - Krzysztof Pużak, III miejsce - Bartłomiej Słomski.
  • II rzut POWIATOWEJ LIGI MIEDZYSZKOLNEJ MŁODZIKÓW – 04.02.2006: CHŁOPCY - I miejsce - Bartłomiej Słomski, Wojciech Mytych, II miejsce - Marcin Napiórkowski, Michał Mokijewski, III miejsce - Mateusz Matejkowski.
    DZIEWCZĘTA - II miejsce - Emanuela Jagodzińska, II miejsce - Joanna Napiórkowska.