NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY NA SZCZEBLU MIĘDZYSZKOLNYM
ROK SZKOLNY 2009/10
NASZE OSIĄGNIĘCIA

ROK SZKOLNY 2009/2010
  • Konkurs na rymowankę Popraw klimat swojego miasta - wyróżnienie dla Marcina Izdebskiego z 5c
  • Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Zapasach - I m. Maciej Grzegrzółka z kl.6a oraz III m. Kinga Rafałko z 6b.
  • Syberia podróż w nieznane. Historie ocalonych z zesłania. Konkurs rozstrzygnięty w roku szkolnym 2009/10 - nagroda dla Magdaleny Synowiec naszej absolwentki z 6a.
  • Żarska Olimpiada Młodzieży - I m. dla naszej szkoły
  • Powiatowa Olimpiada Młodzieży. Puchar Starosty Żarskiego za zajęcie II m. w klasyfikacji końcowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej edycji 2008/2009
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Fryderyk Chopin - sylwetka i muzyka - I m. Paulina Nowicka z 5c oraz wyróżnienie Ewa Pałęga z 6d.
  • Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju wiedzy O bezpieczeństwie w ruchu drogowym - I m. dla naszej szkoły
  • IV Turniej Piłki Nożnej im. Z. Raczkowskiego - II m. drużyna chłopców w składzie: Bartek Domagała, Patryk Szrek, Kuba Szrek, Krystian Winnicki, Rafał Werstler, Sebastian Mirmeci, Cezary Zduński.
  • Powiatowa Olimpiada Młodzieży w pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - 4 medale w rywalizacjach indywidualnych - 1 złoty i 3 srebrne oraz srebrny medal w sztafecie chłopców. W klasyfikacji drużynowej nasi chłopcy okazali się najlepsi zajmując I miejsce.
  • Ogólnopolski Konkursu Młodych Artystów - III m. Wojtek Terebiński z kl. 2a
  • Stypendiada Wczesnoszkolna" w kategorii plastyka - Julia Stepa i Julia Niedzielan z kl. 2a
  • Żarska Olimpiada Młodzieży w koszykówce - I m. dla naszej szkoły. Skład drużyny: Szrek Jakub, Szrek Patryk, Winnicki Krystian, Wiertel Dawid, Pawlikowski Rafał, Gżegżółka Maciej, Szymila Arkadiusz, Knasiak Adrian, Adamski Andrzej, Domagała Bartosz, Chudzik Kamil, Koman Maciej.
  • Wojewódzki Konkurs Humanistyczny - finalistka Natalia Mielniczek z kl. VIb
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny - finalistka Patrycja Jankowska z kl. VIc
  • Konkurs Literacki "Jezioro Samotnia" - wyróżnienie Laura Zwierz z kl. 6c
  • Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matemetyczny 2009"- laureat Marek Zinkiewicz z kl. 3c
  • Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matemetyczny 2009"- laureat Adam Pięta z kl. 4d
  • Konkurs "Widoczny=Bezpieczny" - laureaci: Diana Bieniecka, Joanna Owsianicka, Sandra Płachta, Paulina Powęska
  • Konkurs "3... 2... 1... Szkoła Bezpiecznego Internetu". Laureaci konkursu w poszczególnych grupach wiekowych:
    kl. 3: Kaja Trybulska, Natalia Kopczyk z 3a, Oliwia Olszewska, Karolina Michta z 3b.
    kl. 4: Sandra Janowska, Ola Bogatek z 4a, Zabilska Julia z 3c, Emilka Mulawa, Abramowicz Szymon z 4d.
    kl. 5: Patrycja Drogosz, Karolina Pałys, Kamil Zieliński z 5b, Wojtek Klisz, Karolina Lipska, Andrzej Adamski, Karolina Nejman z 5c.
  • Mikołajkowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej - Hubert Stepa z kl. 3b - III m.
  • Mistrzostwa Regionalne SEIDO KARATE w Świętoszowie - Mateusz Pabich z kl. 3c - I m. w kategorii SHIATI oraz III m.w kategorii ONE POINT
  • Miejski Konkurs Plastyczny "Świat w oczach dziecka": Hanna Żabicka, Julia Stepa, Martyna Nowak, Karolina Lepko, Wojciech Terebiński, Kornelia Biskowska z kl. 2a; Bartek Kuczmarski z kl. 2b; Elżbieta Jakacka z kl. 3b; Jakub Kawecki z kl. 4b; Klaudia Jasińska z kl. 5b; Karolina Lipska, Paulina Nowicka z kl. 5c; Anna Drąg z kl. 6d.
  • Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w akrobatyce sportowej - II m. Kornelia Biskowska z kl.2a
  • Ogólnopolski XV konkurs plastyczny "Moje miasto - moja miejscowość" - nagroda dla Martyny Nowak z kl. 2a.
  • Międzyszkolny Eko-turniej - III m. Drużyna w składzie: Karol Mruczyński, Emil Skrzypiec, Patryk Szczerbińskiz kl. Va
  • II Jesienny Spacer Krajoznawczo-Turystyczny "Grzybobranie" - I m. Nasza szkołę reprezentowali: M. Dołęga, M. Kowalski, L. Kula, U. Łastkowska, W. Pieczywek, M. Stencel. A. Wer, J Zduński, K. Żuk.
  • Mikołajkowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej - III m. ucz. Kacper Grzegorczyk, Jakub Pawlaczyk, Patryk Żebrowski z 1a
  • Halowy Turniej „Orlików” - IV m. Kacper Grzegorczyk z kl. 1a
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" - I m. Adriana Leszka z kl. 6c
  • Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej - III m. Piotr Sobczak z kl. 4a