NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY NA SZCZEBLU MIĘDZYSZKOLNYM

• Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej - LAUREATKA Julita Wer z kl.6c
  • Wojewódzki Konkursu z Matematyki - LAUREAT Adam Pięta z kl.6d
  • Wojewódzki Konkursu z Przyrody - LAUREATKA Sandra Płachta z kl.6c
  • Rejonowy Konkurs Języka Polskiego - Adrianna Chudzińska z kl. VIa, Marta Starzec z kl. VI d, Sandra Płachta i Mateusz Walczak z kl. VI c.
  • Drużynowy Powiatowy Turniej Szachowy - III m drużynowo: Adam Pięta (kl.6d), Igor Dziadul (kl.6d), Dawid Kolbiarz (kl.3b), Marek Pięta(kl.3b) i Jagoda Urbańska (kl.2c)
  • Rejonowy Konkurs Przyrodniczy - Aleksandra Bogatek, Mateusz Walczak, Sandra Płachta i Michał Reszel
  • Rejonowy Konkurs Historyczny - Mateusz Walczakz kl. 6b
  • Rejonowy Konkurs Matematyczny - I m. Adam Pięta z kl. 6d, IV m. Michał Reszel z kl. 6b.
  • XXII Powiatowe Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych - wyróżnienie dla zespołu teatralnego "Dzieciaki z Ósemki"
  • Międzynarodowy konkursie plastycznym "Sport w Wyobraźni - Londyn 2012" - wyróżnienie Julia Marciniszynz kl. 4a.
  • VIII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek - wyróżnienie Sandra Płachta z kl. 6c.
  • Konkurs językowy (międzyszkolny) - II m. ucz. kl. VId: Nikolas Wołek, Szymon Abramowicz, Emilia Mulawa, Zuzanna Zgolak.
  • Konkurs Matematyczny pod patronatem Burmistrza Miasta Żary pod nazwą Święto Matematyki - III m. Adam Pięta, Michał Reszel, Sandra Płachta, Katarzyna Kukla, Julia Zabilska i Mateusz Woźniak
  • Konkurs Matematyczny pod patronatem Burmistrza Miasta Żary pod nazwą Święto Matematyki - III m. Adam Pięta z kl. VI d
  • Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny - II m. Adam Pięta i Szymon Abramowicz z kl. VId
  • Ogólnopolski Konkurs Plastycznym Szkoła Moich Marzeń i Dla Każdego - nagroda dla Karoliny Lepko z kl. IV a
  • Konkurs plastyczny org. Komenda Woj. Policji w Gorzowie Wlkp. - I m Karolina Ruchniewicz z kl. IV a.
  • Piknik z latawcem (PTTK) - 2 m. Miranda Pfeifer i Katarzyna Pawłowska; 3 m. Julia Kowal i Kasia Żebrowska z kl. 4c
  • Konkurs przyrodniczy - I m Aleksandra Bogatek z kl. VIa
  • Ogólnopolski konkursie matematyczny ALFIK - Adrian Daniel z kl. IIIa - wynik bardzo dobry, Marek Zinkiewicz z kl. Vc - 4 miejsce w woj., Mateusz Walczak z kL. VIc - 5 miejsce w woj., Adam Pięta - 4 m. w woj.

• Zawody sportowe:
  • Dolnośląska Liga Młodzików w zapasach (styl klasyczny) - I m. Przemysław Maślanka z klasy VI a
  • Ogólnopolskie Zawodach w Akrobatyce Sportowej - V m. z zespołem Kornelia Biskowska z kl. 4a
  • Mistrzostwach Województwa Lubskiego w Akrobatyce Sportowej w Gorzowie Wlkp. - I m. Kornelia Biskowska
  • Międzynarodowe Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w zapasach - styl klasyczny - - I m.Bartłomiej Kuczmarski z klasy IV b w .
  • Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w zapasach - styl wolny - - I m. Karolina Szymczykz klasy VI a i Kaja Trybulskaz klasy V a.
  • Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - wyróżnienie Burmistrza Miasta Żary.
  • Turniej Mini Piłki Ręcznej rozgrywanym w ramach Żarskiej Olimpiady Młodzieży - I m.

• Informacje na stronie:
    UKS BOLKO www.uksbolko.pl.tl