|
NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY NA SZCZEBLU MIĘDZYSZKOLNYM
ROK SZKOLNY 2012/13
- Międzyszkolny konkurs "Moja rodzina". - laureatka Alina Markulak kl. 6b
- Konkurs matematyczny "Kangur" - wyróżnienia Porębska Paulinka, Glubisz Jakub, Jeziorny Mateusz kl. 3, Karkowski Przemek kl. 4, Zinkiewicz Marek kl. 6
- Międzyszkolny konkurs "Źródła energii odnawialnej". - II m. Karolina Lepko kl. 5a, Karolina Michta kl. 6b - wyróżnienie.
- Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy Poznajemy Ojcowiznę. - III m. Alina Markulak ucz. z kl. 6b
- Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy Poznajemy Ojcowiznę. - wyróżnienia: Wiktoria Miszczak, Klaudia Trzak, Mateusz Polanowski, Kamila Kaszuba.
- Międzyszkolny konkurs "Złota nutka". - I m. ucz. z kl. 3c
- Miejski konkurs ekologiczny - wyróżnienia: Adama Milcz i Mateusz Chudzik z kl. IV b, Eliza Słobodzian z kl. Vc.
- I Lubuski Przegląd Najmłodszych Klas Fletu "Czarodziejski Flet". - laureatka Agata Sobczak z kl. 5c
- II Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego Master of English - I m . Zosia Wojtyś z kl. 6a
- Konkurs „Twój pomysł, Twoja inicjatywa”- wyróżnienie kl. Ib, 2b.
- Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej "Moje marzenie" - laureatka Karina Krawczyk z kl. 6b
- Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - I m. Sebastian Gubała z kl. 6b
- Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - I m. drużyna w składzie: Sebastian Gubała z kl. 6b, Milosz Bielak - kl. 5b, Piotr Drzewiecki kl. 5c,
- Laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego - Alina Markulak z kl. 6b
- Miejski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - III m. Paweł Pawlikowski z kl. V c
- Miejski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - IIm. (drużyna) Paweł Pawlikowski, Piotr Drzewiecki z kl. Vc,
Miłosz Bielak z kl. Vb
- Międzynarodowy Konkurs Młodych Artystów FAI - I m. Kornelia Grzelczak z kl. II b
- Konkurs "Mam 6 lat" - Krzysztof Porębski z kl. II b
- I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Lalka Szmacianka"- laureatka Oliwia Mądryk ucz. kl. II b
- Miejski konkurs recytatorski - wyróżnienie Natan Zwierz z kl. 5c, Michał Kłębukowski z kl. 2c
- XIV ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT - Im. w woj. Porębska Paulina 3b, Karkowski Przemek z 4a, Pawlikowski Paweł z 5c, Pabich Mateusz z 6c; II m. w woj.: Wojciechowska Julia 3a, Dereziński Dawid 4b, Mielczarek Oliwia 5c, Gubała Sebastian 6b; III m. w woj.: Walczak Katarzyna 3a, Pięta Marek 4b, Pok Kamila 5b, Wardęga Dawid 6b.
- Rejonowy konkurs z historii - Alina Markulak z kl. 6b, Dawid Wardęga 6b, Mateusz Pabich 6c
- Rejonowy konkurs z języka polskiego - Alina Markulak z kl. 6b
- Międzyszkolny Konkurs DBI 2013 - laureat Joanna Motyl z 6a.
- Międzyszkolny Konkurs DBI 2013 - laureat Karolina Pok, Karolina Łapczyńska
- Miejski Konkurs Ekologiczny - nagrody: Natalia Mencel kl.Ia, Agata Baran kl.IIb, Gabriel Mleczko kl.IIc, Jakub Głubisz kl.IIIa
- XXIII Wojewódzkie Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych - wyróżnienie.
- XXIII Powiatowe Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych - I m.
- Wojewódzki Konkurs Poznajemy Ojcowiznę Kresową i Budujemy Makiety Zabytków Kresowych - II m. Alina Markulak III m. Karolina Łapczyńska
- Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w zapasach (styl wolny)- I m. Martyna Cieślak
- X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ozdoba choinkowa" - III m. Weronika Adamczyk
- III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przyroda polska-zwierzęta" - wyróżnienie Jan Kozaczyński
- Międzyszkolny Konkurs z okazji Roku Janusza Korczaka - wyróżnienie Przemek Mędorowicz, Agata Rogala
- Wojewódzki Konkurs Sybir i Syberia w Dziejach Narodu Polskiego - I miejsce Aleksandra Gieracz, wyróżnienie - Katarzyna Pracoń
Zawody sportowe:
- ...
|
|
|
|