Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2024/2025

Przypominamy, że dzieci z obwodu szkoły przyjmowane są do klasy I na rok szkolny 2024/2025 na podstawie wniosków złożonych przez rodziców.
Rekrutacja trwa do 12 marca 2024r.

Poniżej wykaz ulic z obwodu Szkoły Podstawowej nr 8 im. Bolesława Chrobrego w Żarach:
Akacjowa, Józefa Bema, Bociania, Bogatki, Bohaterów Getta, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Brzozowa, Józefa Chłopickiego, Jana Długosza, Dziewina, gen. Dąbrowskiego, Aleksandra Fredry, Izerska, Jaskółcza, Jesienna, Jęczmienna, Karkonoska, o. Rafała Kalinowskiego, Klonowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Zygmunta Krasińskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krucza, Kukułcza, Kwiatowa, Kościelna, Księcia Józefa Poniatowskiego, 11 Listopada, Władysława Łokietka, Plac Łużycki, s. M. Edelburgis, 1-go Maja, Miła, Adama Mickiewicz, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Zofii Nałkowskiej, Obrońców, Owsiana, Partyzantów, Pienińska, Pokoju, Bolesława Prusa, Przepiórek, Pszenna, Ptasia, Władysława Reymonta, Rolnicza, Sarnia, ks. Piotra Ściegiennego, Henryka Sienkiewicza, Skowronkowa, Juliusza Słowackiego, Słowicza, Strusia, Szpitalna, Tatrzańska, Warsztatowa, Wartownicza, Wiosenna, Stanisława Wyspiańskiego Plac Wolności, Aleja Wojska Polskiego (do nr 29b nieparzyste i do nr 98a parzyste), Wrocławska (od nr 10 do nr 14a parzyste i od nr 17 do nr 25 nieparzyste), Zakopiańska, Zawiszy Czarnego, Zielona, Żagańska, Stefana Żeromskiego, Żurawia, Żytnia.

Zarządzenie nr WA.0050.12.2024 Burmistrza w spr. naboru do szkół podstawowych

Zarządzenie nr WA.0050.16.2024 Burmistrza w spr. naboru do szkół podstawowych