Stołówka Szkolna

Wydawanie obiadów w stołówce szkolnej na czas trwania zagrożenia epidemiologicznego w trakcie zajęć dydaktyczno – wychowawczych odbywa się według harmonogramu:

Godziny wydawania posiłków  

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

1055– 1110

Klasy I-III

1b

2a

3a

1b       1c

 

3c           3d

 

2a        2c

3a        3b

1b          1c

 

3c

1a

2b

3b      3d

1120 – 1135

I przerwa obiadowa

4a             4b     4c

5a

6b             6c

4a           4b     4c

5a

6b6c

4a        4b     4c

5a

6b6c

4a          4b     4c

5a

6b6c

4a         4b     4c

5a

6b            6c

1155-1210

Klasy I-III

 1a            1c

2c

3c

2a          2b

 

3b

1a        1c

 

3c

 

2a          2c

3a          3b

1b

2a

3a

1220 – 1235

II przerwa obiadowa

 6a         6d       6e

7a         7b

6a         6d       6e

7a         7b

6a         6d       6e

7a         7b

6a         6d       6e

7a         7b

6a         6d       6e

7a         7b

8 d

1255-1310

Klasy I-III

 

2b

3b      3d

1a

2c

3a

1b

2b

3d

1a

2b

3d

1c

2c

3c

1320 – 1335

III przerwa obiadowa

 7c        7d

8a        8b

8c        8d

7c        7d

8a        8b

8c        8d

7c        7d

8a        8b

8c        8d

7c        7d

8a        8b

8c        8d

7c        7d

8a        8b   8c

 

Zapisów można dokonywać u intendentki szkoły oraz kucharek.

Za posiłki można wpłacać :

  • u intendentki szkoły
  • przelewem na konto bankowe szkoły PKO BP 24 1020 5460 0000 5202 0118 5032 – w tytule proszę podać: imię i nazwisko dziecka, klasę, miesiąc którego dotyczy wpłata.

 

JADŁOSPIS NA CZAS 12.10-23.10.2020

Dzień Menu 12.10-23.10.2020
PONIEDZIAŁEK

12.10.2020

Zupa krupnik, smakoszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot, owoc

Alergeny: seler, ryba, jajo, nabiał

WTOREK

13.10.2020

Pulpeciki w sosie pomidorowym, ziemniaki, surówka z ogórków, kompot, owoc

Alergeny: gluten, jajo, gorczyca

ŚRODA

14.10.2020

CZWARTEK

15.10.2020

Kotlet drobiowy, ziemniaki,  surówka z sałaty lodowej, kompot, owoc

Alergeny: nabiał, gluten, gorczyca

PIĄTEK

16.10.2020

Zupa szczawiowa z jajkiem, kopytka z kapustą zasmażaną, kompot, jogurt

Alergeny: seler, jajo, gluten, nabiał

PONIEDZIAŁEK

19.10.2020

Zupa barszcz biały z jajkiem, łazanki z kapustą i kiełbasą, kompot, owoc

Alergeny: seler, jajo, gluten, nabiał

WTOREK

20.10.2020

Rosół z makaronem, potrawka z kurczaka, ziemniaki, surówka z kapusty czerwonej, kompot, owoc

Alergeny: seler,  jajo, gluten, nabiał

ŚRODA

21.10.2020

Zupa ogórkowa, pierogi leniwe, surówka z marchewki i jabłka, kompot, jogurt

Alergeny: seler, jajo, gluten, nabiał

CZWARTEK

22.10.2020

Zupa jarzynowa, gulasz z szynki z kaszą na sypko, ogórek, kompot, owoc

Alergeny: seler, gluten,

PIĄTEK

23.10.2020

Zupa grochowa, filet z miruny soute, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej kompot, owoc

Alergeny:  seler, ryba, gluten, jajo