Studenci Uczniom

Drodzy rodzice i uczniowie zachęcamy do zapoznania się z ofertą studentów, którzy proponują darmowe korepetycje w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Szczegółowe informacje znajdują się w linku poniżej:

Jesteśmy w trakcie prawdziwej próby, na którą pandemia koronawirusa wystawiła polski system edukacji. Bo jak tu z dnia na dzień o rozbiorach uczyć się nie na szkolnej mapie, a z kamerką na Skypie? Jak skupić na logarytmach, kiedy brat obok chce zagrać na komputerze?

Jesteśmy świadomi sytuacji wokół nas i chcemy uczniom, którzy potrzebują pomocy nawet w najprostszych zadaniach, pomóc całym sercem.

Wyciągamy do Was ręce, jako dawni uczniowie do uczniów, oferując koleżeńską, bezpłatną oczywiście, internetową pomoc w nauce. Korki na Skypie, sprawdzenie rozprawki na WOS czy pomoc z trudnym działem z matematyki, pomożemy!

Wykorzystajmy ten czas na efektywną naukę i wzajemną pomoc. Przy odpowiednim wsparciu akcji #ZostańWDomu proponujemy: #ZostańWDomu i napisz do nas, a my na tyle, na ile możemy, wesprzemy cię w nauce!Studenci uczniom.

Polecamy serdecznie!

Józefa Sierachan – pedagog