DYREKTOR SZKOŁY
Tomasz Muńko

WICEDYREKTORKI
Katarzyna Markowiak (GIM.), Małgorzata Sienkiewicz - Ziemak

biblioteka Agnieszka Szymkowiak-Cieślar
biblioteka Ewa Kuriata (GIM.)
biologia Anna Hrypińska (SP, GIM.)
chemia Olga Pająk (SP, GIM.)
edukacja wczesnoszkolna Ewa Butyńska
edukacja wczesnoszkolna Ewa Corn-Woźniak
edukacja wczesnoszkolna Ewa Cypel
edukacja wczesnoszkolna Anetta Pater
edukacja wczesnoszkolna Marzena Przyborska
edukacja wczesnoszkolna Małgorzata Sienkiewicz-Ziemak
edukacja wczesnoszkolna Hanna Stankiewicz
edukacja wczesnoszkolna Danuta Szczotka
edukacja wczesnoszkolna Agnieszka Żabicka
fizyka Sławomir Muzyka (SP, GIM.))
geografia Sabina Sielicka – Paszkowska (SP, GIM)
historia/przyroda Robert Młynarski
historia/WDŻ Marlena Olechno (SP, GIM)
informatyka Danuta Adamska
informatyka/technika Anna Lenkowska (SP, GIM)
język angielski Marta Cendry (SP, GIM)
język angielski Katarzyna Sułkowska
język angielski Anna Zdebiak
język niemiecki Aneta Szakoła (SP, GIM)
język polski Wiesława Serafin – Balcerek (SP, GIM)
język polski Martyna Budzyła
język polski Izabela Czajka
język polski/religia Magdalena Grzelak
język polski Anna Szczerbińska (SP, GIM)
matematyka Anna Cioch
matematyka Dotota Jarłomowicz (GIM)
matematyka Dorota Kominek
matematyka Renata Polańska (SP, GIM)
muzyka/plastyka Maria Ziobrowska-Woroniec
muzyka/zaj. artystyczne Joanna Duszyńska-Sokołowska (GIM.)
pedagog Maria Rak (SP, GIM)
pedagog Józefa Sierachan
przyroda/WDŻ Małgorzata Hyska
religia ks. Andrzej Hładki
religia s. Dobrawa Renata Namysł
religia Anna Noak (SP, GIM.))
świetlica Lucyna Dunajska-Zaleszczak
świetlica Sławomira Idzik
świetlica Dorota Wilgucka
zajęcia techniczne Tomasz Muńko
wychowanie fizyczne Grzegorz Baworowski (GIM.)
wychowanie fizyczne Dariusz Kołacz
wychowanie fizyczne Danuta Rutkowska
wychowanie fizyczne Joanna Skorupa (SP, GIM)
ADMINISTRACJA
specjalista ds. adm. Maria  Kornacka
intendentka Karolina Rybka
główna księgowa Krystyna Maksylewicz
specjalista ds. kadr. Danuta Dominiak
pielęgniarka Barbara Cichocka