Ogólnopolska kampania BohaterON – włącz historię

Uczniowie naszej Ósemki włączyli się w ogólnopolską kampanię BohaterON – włącz historię, która ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest realizowana od 2016 roku przez trzy wrocławskie organizacje: Fundację Rosa, Fundację Sensoria i Fundację Pokolenia Kolumbów, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – Pomoc. Uczniowie przygotowywali dla zasłużonych osób kartki z życzeniami, które wyślemy na adres organizacji. Oto wyróżnione prace uczniów: Ania Markowska 8a, Kuba Jasik 8d, Emil Budzianowski 8c, Marylka Czahajda 8d, Ala Żółkiewicz 8d, Anastazja Kowalczewska 8a, Damian Kaciniel 8d, Klaudia Nowak 8d, Inez Lepko 8d, Wiktoria Turasz 8d, Eli Amitrano 8d. Dziękujemy!