Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2024/2025

Dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej Nr 8 w Żarach, są przyjęte do klasy 1 na podstawie wniosków złożonych przez rodziców.
Rodzice dzieci spoza obwodu szkoły, zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy 1, zobowiązani są do złożenia pisemnego oświadczenia woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 8 w Żarach w roku szkolnym 2024/2025.
Oświadczenie należy złożyć w sekretariacie szkoły do 27 marca 2024r. w godzinach pracy sekretariatu tj. 7.30-15.00.
Druk oświadczenia do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły (dostępny poniżej).
Wykaz dzieci spoza obwodu Szkoły Podstawowej Nr 8 w Żarach, które zostały zakwalifikowane do przyjęcia do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 znajduje się w budynku szkoły.

Oświadczenie_rodzica

Poniżej wykaz ulic z obwodu Szkoły Podstawowej nr 8 im. Bolesława Chrobrego w Żarach:
Akacjowa, Józefa Bema, Bociania, Bogatki, Bohaterów Getta, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Brzozowa, Józefa Chłopickiego, Jana Długosza, Dziewina, gen. Dąbrowskiego, Aleksandra Fredry, Izerska, Jaskółcza, Jesienna, Jęczmienna, Karkonoska, o. Rafała Kalinowskiego, Klonowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Zygmunta Krasińskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krucza, Kukułcza, Kwiatowa, Kościelna, Księcia Józefa Poniatowskiego, 11 Listopada, Władysława Łokietka, Plac Łużycki, s. M. Edelburgis, 1-go Maja, Miła, Adama Mickiewicz, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Zofii Nałkowskiej, Obrońców, Owsiana, Partyzantów, Pienińska, Pokoju, Bolesława Prusa, Przepiórek, Pszenna, Ptasia, Władysława Reymonta, Rolnicza, Sarnia, ks. Piotra Ściegiennego, Henryka Sienkiewicza, Skowronkowa, Juliusza Słowackiego, Słowicza, Strusia, Szpitalna, Tatrzańska, Warsztatowa, Wartownicza, Wiosenna, Stanisława Wyspiańskiego Plac Wolności, Aleja Wojska Polskiego (do nr 29b nieparzyste i do nr 98a parzyste), Wrocławska (od nr 10 do nr 14a parzyste i od nr 17 do nr 25 nieparzyste), Zakopiańska, Zawiszy Czarnego, Zielona, Żagańska, Stefana Żeromskiego, Żurawia, Żytnia.

Zarządzenie nr WA.0050.12.2024 Burmistrza w spr. naboru do szkół podstawowych

Zarządzenie nr WA.0050.16.2024 Burmistrza w spr. naboru do szkół podstawowych