KONKURS “ZOO Marszów oczami dziecka”

Szanowni Państwo,

Nie rezygnujemy z konkursu plastycznego “ZZO Marszów oczami dziecka” ! Wiemy, że są dzieci, które wykonały już rysunki z pomocą i zachętą swoich rodziców i nauczycieli. Zachęcamy do konkursów ekologicznych, aby nadal edukować i mieć kontakt z naszymi najwierniejszymi fanami – dziećmi, młodzieżą, nauczycielami.

Przypominamy,że  ekologiczny konkurs plastyczny “ZZO Marszów oczami dziecka” jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów klas I-III ze szkół podstawowych i szkół specjalnych do udziału w konkursie plastycznym pn. Organizatorem jest Zakład Zagospodarowania Odpadów w Marszowie. Przedmiotem konkursu jest wykonanie plakatu przedstawiającego funkcjonowanie Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Marszowie (ZZO Marszów) oraz działania podejmowane przez Zakład.

Szczegóły w Regulaminie ZAŁĄCZNIK oraz na stronie ekoszkola.marszow.pl oraz facebook.com/ekoszkola.marszow/

Termin oddawania prac do 31 maja 2020r. Wyniki konkursu ogłosimy 8 czerwca 2020 r. A nagrody wręczymy zwycięzcom w szkołach lub wyślemy pocztą.

 

 

 

 

Regulamin konkursu plastycznego
„ZZO Marszów oczami dziecka” dla przedszkolaków, uczniów klas I-III szkół podstawowych i szkół specjalnych

https://sp8.zary.pl/wp-content/uploads/2020/04/Regulamin-i-zalaczniki-do-Konkursu-ZZO-MARSZOW-OCZAMI-DZIECKA.docx

Plakat konkursów

https://sp8.zary.pl/wp-content/uploads/2020/04/Plakat-A2-do-konkursow-ZZO-Marszow.jpg

 

Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o.
68-200 Żary, Marszów 50 a