#LaboratoriaPrzyszłości

W ramach rządowego programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI, którego celem jest doposażenie pracowni w szkołach podstawowych zgodnie z tzw. kierunkiem STEAM: nauka, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka, udało nam się zakupić sprzęt do pracowni informatycznej, technicznej, plastycznej oraz edukacji wczesnoszkolnej. Są to drukarka 3D + laptopy oraz filamenty potrzebne do druku, skaner 3D Creality, zestawy z mikrokontrolerem BeCreo, stacja lutownicza HOT AIR, statyw do aparatu i mikroport Saramonic Blink 500 B1, mikrofon kierunkowy Saramonic Vmic-Mini, gimbal do aparatu fotograficznego i kamery, aparat fotograficzny Sony ZV-1 do wideoblogów, zestawy LEGO Education SPIKE Prime oraz pakiet edukacyjny Photon, zestaw Scottie Go+ Tablety 10 cali, roboty SkriBot+ tablety. A to tylko część zakupionego sprzętu… dostawa już wkrótce.