Nowości w bibliotece szkolnej #NPRCz

Przyjdź, wybierz, przeczytaj!
Wiele nowych, ciekawych książek zakupiono do biblioteki szkolnej, które zostały dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych losem Supełka, małej Rubi, Freda i innych bohaterów serii „Zaopiekuj się mną”. Można poznać także dalsze losy skarpetek autorstwa Justyny Bednarek. W bibliotece czekają na Was: Detektyw Pozytywka, Hania Humorek, Cwaniaczek, Zosia z ulicy Kociej, Basia oraz inni nowi bohaterzy książek.
Miłośnicy historii mogą wybierać książki z serii Ale historia…, Polscy Superbohaterowie, a zainteresowani językiem angielskim – „Czytam w oryginale”.
Zapraszamy po nowości…
#NPRCz