Pedagog i psycholog poleca

Drodzy Uczniowie w czasie wolnym od nauki polecamy serwis przygotowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Szczegóły w informacji poniżej:

Uwaga uczniowie! Postanowiliśmy zadbać o to, aby w najbliższym czasie atrakcji Wam nie zabrakło. Udowodnimy, że nieplanowany pobyt w domu nie musi być nudny. I właśnie po to obejmujemy Was… GRARANTANNĄ!

Podejmijcie wyzwanie
Zapraszamy na GRARANATNNĘ! Czym jest? W skrócie to cykl różnego typu aktywności internetowych. Żeby było łatwiej, znajdziecie je w jednym miejscu – na stronie www.grarantanna.pl
Codziennie będziemy tam publikować kolejne wyzwania, dzięki którym czas w domu minie szybko i aktywnie.
• #edukatywni
Wykorzystaj pobyt w domu produktywnie i weź udział w wyzwaniu #edukatywni! W skrócie chodzi o to, by dzielić się swoją wiedzą z jednego z przedmiotów szkolnych. Udowodnij, że potrafisz odnaleźć się w trudnych warunkach i tworzyć edukację na miarę XXI wieku. Jesteśmy pewni, że potrafisz! Stąd to wyzwanie. Szczegóły znajdziesz również na www.grarantanna.pl

Polecamy serdecznie!
Józefa Sierachan – pedagog
Agnieszka Rymarska – psycholog