Podsumowanie akcji Przystanek zdrowie-stop nie palę!

W ramach miesiąca profilaktyki uzależnień w naszej szkole została zorganizowana akcja Przystanek zdrowie-stop nie palę!
Uczniowie wzięli udział w różnych formach działań t. j.: konkursie literackim, wiedzy, plastycznym. Przygotowywali z nauczycielami wystawę plakatów tematycznych oraz happening. W swoich działaniach wyrażali siebie, inwencję i talent.

W trakcie rozdania nagród mogliśmy cieszyć się nie tylko wystawą prac plastycznych, również uczennice z klas 8. przeczytały nam ułożone przez siebie utwory w postaci bajki profilaktycznej. Z zaciekawieniem wysłuchaliśmy młodej twórczości.

Wszystkim uczestnikom akcji dziękujemy za zaangażowanie. Laureatom serdecznie gratulujemy wygranych konkursów i zachęcamy do udziału w następnych edycjach akcji!
Koordynatorkami były Barbara Cichocka i Sławomira Idzik-Sekular
Nagrody ufundowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach