Pożegnanie klas ósmych

25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów, życząc im powodzenia w nowych szkołach. Nastąpiło przekazanie symboli szkolnych, wręczenie przez dyrektora Tomasza Muńko świadectw ukończenia szkoły i nagród uczniom kończącym szkołę z wyróżnieniem. Nagrodzono laureata i finalistów konkursów przedmiotowych, najlepszych sportowców i zdobywców nagród burmistrza miasta Żary. Dyrekcja podziękowała Panu Mariuszowi Morawskiemu za wieloletnią współpracę w Radzie Rodziców. Młodsi koledzy i koleżanki przekazali absolwentom drobne upominki na pamiątkę. Przed rozpoczęciem wakacji odśpiewaliśmy hymn szkoły, przypominając sobie za refrenem, że “dzieci Ósemki Was nie zawiodą”!