Ruch to zdrowie – każdy o tym powie! :)

Witam Wszystkich małych i tych większych!

Tak wiele teraz słyszymy o tym, że ruch to zdrowie i nie możemy o nim zapomnieć!

Zwykły spacer, grabienie trawy czy zabawy z piłką powodują często nasz nieświadomy uśmiech.  Jednak nie tylko uśmiech, ale również lepsze samopoczucie i ładniejszy wygląd. Teraz bardzo dużo się o tym mówi, nagrywa filmiki, prezentuje różnorodne ćwiczenia. Powtarzanie wszystkich argumentów za aktywnością może być nudne, chciałabym jednak zaznaczyć, że jakakolwiek forma ruchu powinna być przede wszystkim radością nie przymusem. Jednak dla zdrowego uśmiechu warto się zmobilizować i próbować ćwiczyć. Mam nadzieję, że dobrą zachętą będzie domowy w – f ze swoimi dziećmi.  Korzystajmy z czasu aktywnie! 🙂

Życzę Wszystkim dobrego zdrowia i codziennego szerokiego uśmiechu! 🙂

*trening mogą wykonywać również tatusiowie , a zamiast ciężarków można wykorzystać butelkę z wodą ( dla początkujących 0,5l )