Sukces w Akademii Wiedzy o Prawie

Sebastian Robiński z klasy 8c uzyskał tytuł FINALISTY w  VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu “Akademia Wiedzy o Prawie” dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych organizowanego przez Krajową Radę Radców Prawnych w roku szkolnym 2020/2021. 

Trzymamy kciuki w etapie centralnym, który odbędzie się 21 kwietnia. 

Pozostali uczestnicy: Bednarz Martyna, Michta Ola, Kuberska Kornelia, Kołoda Kacper, Skrzypczak Natalia, Markulak Dawid, Marciniak Marysia, Garczyńska Kamila, Preisner Zuzia, Krystkowska Iga, Morawska Natalia, Naskrent Ada, Pawłowska Julia, Siembida Wojtek, Trojnicz Bartek, Stepa Szymon 

 zakończyli swoje zmagania na etapie okręgowym, w którym musieli rozwiązać kazusy oraz odpowiedzieć na pytania zamknięte do przedstawionych zagadnień za pomocą połączenie wideo w aplikacji Zoom. Konkurs był monitorowany przez administratora oraz przedstawiciela Okręgowej Izby Radców Prawnych.  

Gratulujemy! 

Marlena Olechno, nauczyciel WOSu