SUKCESY UCZNIÓW KL IA

SPORTOWE PASJE I SUKCESY UCZNIÓW  Z KLASY I A !

Uczniowie klasy Ia mają na swoim koncie w tym półroczu duże osiągnięcia sportowe:

Maciej Potocki jest uczniem klasy Ia, bardzo lubi sport i rozwija swoje pasje wspólnie z rodzicami. Szczególnie upodobał sobie grę w piłkę nożną oraz bieganie. Potrafi wspólnie ze swoim tatą biegać rano przed pójściem do szkoły. Na w-fie jest bardzo sprawny i szybko uczy się nowych sportowych zabaw.
Ma na swoim koncie w tym półroczu wiele sukcesów:

I miejsce w Turnieju Piłkarskim Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU – 13 listopada 2019r Lubsko
III miejsce w biegu dla dzieci – Izerski Weekend biegowy 21 lipiec 2019

We wrześniu 2019 r.-  otrzymał medal  uczestnika  IX Etapu żarskiego wyścigu dziecięcego- Grand Prix Kaczmartek Electric MTB, 1 grudnia 2019 r. uzyskał dobrą lokatę w – II Bieg z Rudolfem.

Ma na swoim koncie w tym półroczu wiele sukcesów:

III miejsce w biegu dla dzieci – Izerski Weekend biegowy 21 lipiec 2019

Adam Pałęga z klasy I a jest również zawodnikiem Promienia Żary i wspólnie z Maciejem gra w jednej drużynie piłkarskiej. V miejsce w  Turnieju Mikołajkowym,  8 grudnia w Żary

Pochwalił się również swoją kolekcją zdobytych medali.

Marcelina Glóra  zajęła 5 miejsce w biegach – 5 CROSS górski po zielonym lesie Żary 20.10 19 r.

Liliana Czarnecka z klasy I a została Laureatką Literackiego Konkursu „STOP NIKOTYNIE”.

Wszystkim uczniom bardzo gratuluję takich osiągnięć.

Tekst i zdjęcia E. Corn – Woźnik