VIII Międzynarodowy Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych

W tym roku obchodzimy 120. rocznicę urodzin Rotmistrza Witolda Pileckiego. Dla upamiętnienia naszego narodowego bohatera młodzież z klas VIII wzięła udziału w „VIII Międzynarodowym Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych”. Wydarzenie to jest organizowane pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Organizatorem jest Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego. Oto galeria prac wykonanych przez naszych uczniów – plakaty: Amelka Werbowiecka, kl. 8b, Kuba Pajączkowski, kl.8c, Szymon Laskowski, kl.8c, Misia Wawrzyniak, kl. 8c, seria znaczków pocztowych: Ada Naskrent i Igor Górski, kl.8c, poezja: Laura Adamczyk, kl.8c .

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w konkursie!