“Wakacje z prawami dziecka”

1. czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka. My, dzieciaki Ósemki, wiemy, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa. Jako Klub Szkół UNICEF wspieramy innych nie tylko poprzez udział w wielu akcjach pomocowych. W miesiącu maju dołączyliśmy do kolejnej akcji UNICEF Polska pt. “Wakacje z prawami dziecka”. Wielu uczniów projektowało pocztówki, które mają wywołać uśmiech, radość i chwilę beztroski na twarzach dzieciaków na całym świecie. Mamy kilka wyróżnionych prac, które mają być również miłym akcentem dla Was, zwłaszcza w czasie Dnia Dziecka, ale i zbliżających się powoli wakacji. A oto wyróżnieni: Krystian Trojak i Misia Wawrzyniak, kl. 7c, Amelka Krawczyk i Inez lepko, kl. 6d, Emilka Tomczyk, kl. 8a.

 

 

 

 

 

Marlena Olechno – opiekun Klubu Szkół UNICEF