Zabawa z UNICEF- “Podróże z UNILudkiem”

Szanowni Rodzice, w związku z sytuacją nauki zdalnej, Szkolny Klub UNICEF nie zapomina o akcjach edukacyjnych dla dzieci. Nie możemy działać w szkole, ale mamy dla Państwa i dzieci szczególną propozycję. Zachęcamy do włączenia się do akcji „Podróże z Uniludkiem” , która ma na celu przybliżenie dzieciom w Polsce ciekawych miejsc i obyczajów społeczności na świecie. Prosimy o odczytanie korespondencji Unicef Polska i do dzieła. Wszelkiego wsparcia udziela opiekun Klubu, p. Marlena Olechno.

Drodzy Rodzice!
Dzięki uprzejmości szkoły otrzymaliśmy możliwość kontaktu z Państwem i możemy zaproponować Państwa dzieciom zabawę edukacyjną. UNICEF Polska rozpoczyna akcję „Podróże z UNILudkiem”, dedykowaną dzieciom. Akcja ma na celu przybliżenie dzieciom w Polsce ciekawych miejsc i obyczajów społeczności na świecie. Wierzymy, że Państwa dzieci chętnie dowiedzą się, jak żyją ich równieśnicy w innych krajach, w jakich domach mieszkają, jaka przyroda ich otacza, jak się bawią. Jeżeli wyrażą Państwo zgodę, raz w miesiącu będziemy przesyłać Państwu mail z interesującymi zdjęciami wraz z opowieścią dla Państwa dzieci. Będą też mogły poszukać na zdjęciach UNILudka. Kto wie, może uda im się go wypatrzeć? Na koniec zabawy zaproponujemy dzieciom udział w konkursie.

„Podróże z UNILudkiem” umożliwią Państwu spędzenie z dzieckiem wspólnych chwil na poznawaniu świata w łatwy i przyjemny sposób. Nie będzie to wymagać od Państwa dodatkowego wysiłku. Dostarczymy materiały, których przeczytanie sprawi – mamy nadzieje – radość Państwu i dzieciom. Oczywiście mogą Państwo także przesłać materiały UNICEF Polska bezpośrednio na skrzynkę mailową swoich dzieci.

 

Jeżeli chcą Państwo umożliwić dzieciom udział we wspólnej zabawie, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, aby wyrazić zgodę na opisane działanie.

Serdecznie dziękujemy! Już nie możemy doczekać się wspólnej zabawy!

Pozdrawiamy!