ZDALNE LEKCJE c.d.

  • Na stronie gov.pl/zdalnelekcje znajdują się tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu, a także propozycje materiałów, na bazie których można zdalnie poprowadzić zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
  • Serwis matzoo prezentuje materiał z matematyki dla szkoły podstawowej podzielony na klasy. Te z kolei posiadają kategorie tematyczne prezentujące ważniejsze działy matematyczne. Zadania przybliżają ponad 200 tematów, w nielimitowanej ilości przykładów do rozwiązania.
  • Szaloneliczby.pl to strona, na której uczniowie znajdą zagadki logiczne i matematyczne, łamigłówki, zadania, gry matematyczne, sprawdziany, testy, arkusze egzaminacyjne.
  • Na stronie gwo.pl, w strefie dla ucznia można znaleźć testy online i inne materiały do nauki matematyki.
  • Epodręczniki.pl, to bezpłatne, stworzone i administrowane przez Ministra Edukacji Narodowej narzędzie edukacyjne, które oferuje nauczycielom i uczniom gotowe materiały dydaktyczne.
  • Portal gov.pl, to portal internetowy zawierający większość szkolnych lektur dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Użytkownicy mogą pobierać książki zarówno na swój komputer, jak również czytnik ebook czy też komórkę. Wszystkie pozycje są dostępne bezpłatnie, bez konieczności zakładania konta oraz logowania.

Zachęcamy do korzystania z powyższych platform, stron i serwisów internetowych