DYREKTOR SZKOŁY
Tomasz Muńko
WICEDYREKTOR
Katarzyna Markowiak, Małgorzata Sienkiewicz-Ziemak
Lista nauczycieli
Nauczyciele w roku szkolnym 2023/2024
Lp. | Nazwisko i imię | Przedmiot |
1. | Baworowski Grzegorz | wychowanie fizyczne |
2. | Bojar Danuta | wychowawca świetlicy |
3. | Butyńska Ewa | edukacja wczesnoszkolna |
4. | Corn–Woźniak Ewa | edukacja wczesnoszkolna |
5. | Cypel Ewa | edukacja wczesnoszkolna |
6. | Czajka Izabela | język polski |
7. | Duszyńska–Sokołowska Joanna | plastyka, technika |
8. | Góralczyk-Urban Dorota | język niemiecki |
9. | Grzelak Magdalena | religia |
10. | Hrypińska Anna | biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie |
11. | Jarmołowicz Dorota | matematyka |
12. | Kądziela Marzena | edukacja wczesnoszkolna, język angielski |
13. | Kołacz Dariusz | wychowanie fizyczne |
14. | Kuriata Ewa | nauczyciel bibliotekarz |
15. | Leksa Martyna | język polski |
16. | Lenkowska Anna | edukacja wczesnoszkolna, informatyka |
17. | Libera-Szczepaniak Justyna | edukacja wczesnoszkolna, język angielski |
18. | Majcher Katarzyna | wychowawca świetlicy |
19. | ks. Marciniak Marcin | religia |
20. | Markowiak Katarzyna | WOS |
21. | Mielczarek Katarzyna | język angielski |
22. | Miller-Świtalska Karolina | pedagog |
23. | Młynarski Robert | historia, przyroda |
24. | Muńko Tomasz | informatyka |
25. | Pająk Olga | chemia, fizyka, geografia |
26. | Parużyńska Monika s. Immaculata | religia |
27. | Pater Anetta | edukacja wczesnoszkolna |
28. | Polańska Renata | matematyka |
29. | Prokop Paweł | informatyka, matematyka |
30. | Przyborska Marzena | edukacja wczesnoszkolna |
31. | Rymarska Agnieszka | psycholog |
32. | Serafin–Balcerek Wiesława | język polski |
33. | Sękowska–Abramowicz Ewelina | edukacja wczesnoszkolna |
34. | Sielicka–Paszkowska Sabina | geografia, edukacja dla bezpieczeństwa |
35. | Sienkiewicz–Ziemak Małgorzata | logopeda |
36. | Skorupa Joanna | wychowanie fizyczne |
37. | Sułkowska Katarzyna | język angielski |
38. | Szczerbińska Anna | język polski |
39. | Szymkowiak–Cieślar Agnieszka | nauczyciel bibliotekarz, historia, doradztwo zawodowe, edukacja przez szachy |
40. | Wantoła Leszek | informatyka, matematyka |
41. | Wilgucka Dorota | wychowawca świetlicy |
42. | Zdebiak Anna | język angielski |
43. | Ziobrowska–Woroniec Maria | muzyka |
44. | Żabicka Agnieszka | edukacja wczesnoszkolna |